DŮLEŽITÉ INFORMACE

pátek, 17 leden 2014 15:53

Revoluční změny ve firemním katalogu firmy.cz

Jak informoval server Lupa.cz, on-line katalog firmy.cz, patřící do skupiny produktu Seznam.cz, a.s., dozná zatím největší a jistě revolučních změn, které se týkají jak obsahu a designu, tak i platebního modelu.

seznam

Odklon od současného modelu, kdy jsou katalogové zápisy možné placeném a neplaceném módu, budou nově všechny katalogové zápisy zdarma nehledě na množství informací, které byly dříve podmíněné právě placenou formou.

Seznam vsadil na aukční systém

Stejně jako sklik pracuje s aukčním systém nabídek, nově se podobně bude chovat i katalog firmy.cz. Firemní zápisy a jejich pořadí v rámci klíčových slov bude možné ovlivnit výší nabídky, dle Seznamu se dočkáme systému více spravedlivého a flexibilního.

Forma firemního zápisu

Firemní zápisy budou nově poskytovat více prostoru, možnost prezentace velkého množství fotografií, více méně se bude jedna o malé webové stránky, minimálně co do šířky údajů. Něco podobného má již za sebou firemní katalog Najisto, který patří do skupiny Centrum holdings. Počítá se lepší propojení s mapami a dalšími službami Seznamu. Design dozná zásadní změn, vhled bude responzivní, tím se tedy zápis v katalogu stane použitelný i pro mobilní zařízení.

Celý projekt má být v beta verzi již od pondělí 20.1.2014, ostrý provoz se očekává v dubnu 2014.

Více informací včetně náhledových fotografií administračního prostředí najdete na www.lupa.cz

O nás

Firmam.cz sdružuje několik nezávislých subjektů poskytujících služby v oblasti internetového marketingu.

Samotný základ poskytovaných služeb byl postaven na výkonové internetové reklamě, postupem času se nabízené služby rozšířily výrobu webových stránek včetně grafických návrhů a tvorby webového designu

Více...

Rychlý kontakt

Chcete nás kontaktovat? Využijte možností níže nebo kontaktní formulář.

  • Václav Kujal
  • Adresa: Legionářů 374, Příbram
  • Tel: +420 777 820 247
  • Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.