Naše služby

Bannerová reklama

banneryGrafická reklama, která se řadí mezi nejstarší a nejznámější formy on-line reklamy.

I v době kladená důrazu na výkony a návratnost má bannerová reklama stále své nezastupitelné místo. Její výkon a efektivita je přímo závislá na kreativitě, stejně jako na umístění.

 

 Pro koho je bannerová reklama určená?

Chcete podpořit povědomí o značce? Uvádíte nový výrobek na trh? Plánujete akční výprodeje? Bannerová reklama umí zasáhnout masivněji, především díky nekontextovému zobrazování. To znamená, že se nezobrazuje jako PPC (pay per click) reklama na základě zadaných klíčových slov, nýbrž rotuje ve vybraném formátu na vybraném místě a zobrazuje se všem  návštěvníkům.

bannery

Kolik stojí bannerová reklama?

Obvykle se platí za takzvané imprese, neboli zobrazení banneru. Ceny se odvíjejí od množství zakoupených impresí a od umístění. Ceny se obvykle udávají za tisíc zobrazení - CPT (cost per thousand).

Výjimku tvoří PPC bannery v reklamní síti Googlu a na vybraných serverech. Stále častěji je možné domluvit inzerci právě touto atraktivní formou, platíte až za proklik, tedy za potencionálního zákazníka.

Bannerová reklama a její cílení?

Klasické bannery lze cílit pouze umístěním, tedy správnou volbou serveru. Ty největší servery poskytují sociodemografický přehled svých návštěvníků. Pro co nejlepší cílení je třeba volit oborové servery, u kterých je zaručená návštěvnost relevantních zájemců. Pro masovější rozšíření povědomí je vhodnější využít bannerovou reklamu na zpravodajských serverech.

PPC bannery

Bannery s platbou až za proklik, neplatíte za zobrazení. Tuto možnost nabízí reklamní síť Googlu, čítající stovky webů napříč českým internetem. Zobrazování PPC banneru je kontextové, měl by se tedy zobrazovat pouze na stránkách, které obsahově odpovídají zadaným klíčovým slovům.

Tuto možnost nabízejí i menší servery, ale zatím jen zřídka.

RTB kampaně

(RTB) Real time bidding je způsob nákupu bannerů prostřednictvím aukčního systému v reálném čase, který vybírá volné reklamní plochy dle tematickych celků a cílového publika. Více informací o RTB.

Chcete bannerovou reklamu?

Zajistíme efektivní bannerovou reklamu na základě požadavku a cílení. Máteli sami vybráno kde chcete inzerovat, zajistíme a vykomunikujeme celou reklamní kampaň, včetně vyhodnocení.

NEPLATÍTE NIC NAVÍC !! Ano, je to tak, provizi ze zajištění bannerové reklamy platí poskytovatel, tedy server.

Co je bannerová reklama?

 

 


V případě zájmu o naše služby nás kontaktuje prostřednictvím přiloženého kontaktního formuláře, případně mailem, či telefonicky.