Naše služby

    Václav Kujal
Napsáno 4. únor 2015 V kategorii Blog

Univerzální strategie SEO v 5 krocích

Asi bychom se shodli, že neexistuje přesně definovaný seznam kroků pro ideální SEO, které by fungovalo pro všechny projekty, je zde mnoho proměnných, které hrají v úspěchu a neúspěchu zásadní roli. Nicméně existují obecně známé a klíčové strategické otázky, na které bychom měli znát odpovědi, pokud to s naším webovým projektem myslíme vážně.

Stále ještě po staru?

Obsah dělaný na základě klíčových slov, který návštěvníkovi moc nového nepřinese. Potom sehnat co nejvíce externích zpětných odkazů, jedno odkud, ale hlavně aby jich bylo hodně a na anchor, který donekonečna opakuje vaše "nej" klíčová slova. Řešíte co Panda a Tučňák, abyste se nedočkali penalizace? Ještě nějaké další strategické dotazy podobného charakteru? Všechno špatně, změňte své myšlení a přístup.

Orientujte se na uživatele!

1. Dejte návštěvníkovi tu nejlepší možnou odpověď na jeho dotaz

Chcete vyhovět návštěvníkům webu, poskytnout jim maximálně relevantní odpověď na jejich dotaz a zároveň se stát autoritou pro vyhledávače?

Potom přesně takový obsah generujte. Klíčová slova jsou stále důležitá, ale v rámci tematického celku.

2. Zodpovězte si v čem je váš obsah přínosnější nežli obsah vaší konkurence

Pokuste se přinést ještě lepší a ještě komplexnější odpověď na dotaz uživatele, který se rozhodl využít vyhledávače, jedno jakého. Najdete mezery a vyplňte je.

3. Pokuste se zodpovědět, kdo a proč by měl sdílet váš obsah

Velmi důležitou součástí jakéhokoli projektu je získávání "citací", respektive přirozených zpětných odkazů. Do této kategorie spadá i sdílení na sociálních sítí.

4. Co uděláte pro to, aby se z "hledače" stal zákazník

Pokud vás někdo najde, nemáte ani zdaleka vyhráno. Jakým způsobem návštěvníka zaujmete, to záleží pouze na vás a na vašem obsahu a nabídce. Pokud jste si všimly, tak většina zmíněných bodů spolu souvisí, vše se točí kolem kvality a relevanci obsahu, zde vstupují na scénu ještě emoce.

5. Pomozte robotům odkrýt, co děláte

Pomocí správné struktury, mapy webu, správně nastavené titulky, nadpisy atd. Ano, jedná se o klasické technické SEO, které je neméně důležité z hlediska komplexnosti projektu.

O nás

Firmam.cz sdružuje několik nezávislých subjektů poskytujících služby v oblasti internetového marketingu.

Samotný základ poskytovaných služeb byl postaven na výkonové internetové reklamě, postupem času se nabízené služby rozšířily výrobu webových stránek včetně grafických návrhů a tvorby webového designu

Více...

Rychlý kontakt

Chcete nás kontaktovat? Využijte možností níže nebo kontaktní formulář.

  • Václav Kujal
  • Adresa: Legionářů 374, Příbram
  • Tel: +420 777 820 247
  • Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.