Naše služby

Sociální sítě

socSociální sítě, fenomén doby, který nelze ignorovat a který již musí být zahrnut do komplexní podpory.

Mezi „povinné“ patří vytvoření a práce s komunitou na Facebooku, na Googlu+, postupně získává oblibu Twitter. Ve výčtu těch známějších sociálních sítí je také LinkedIn, Lidé, Plurk, MySpace, atd.

 

FACEBOOK

Firemní a produktový profil

1372559134 facebook 02Vytvoříme vám poutavý firemní profil a zajistíme základní počet fanoušků. Získáte tak účinný informační kanál. Vytvoření firemního profilu zahrnuje samotné zadání do systému, naplnění základními informacemi o společnosti či produktu, nasazení vstupní fotografie, nasazení loga společnosti a v případě zájmu základní počet sdílení (fanoušků).

Založení komunity

Mimo firemní profil vám na facebooku založíme komunitní profil, který bude tématicky orinetovaný dle zadání. V začátku je možné objednat určité startovací množství fanoušků, jejich další navyšování je předmětem přirozeného procesu správy a šíření dostupnými kanály. Komunitu je možné propojit s firemním profilem, respektive vzájemně sdílet novinky, odkazy, fotografie atd.

facebook com Provence cz  facebook-provence

Aplikace

Aplikaci na míru pro větší zviditelnění a dramatické rozšíření vašeho portfolia fanoušků. Nasazení aplikace probíhá na profilu zadavatele, propagace potom na existujících profilech se statisíci fanoušky. U každé aplikace garantujeme minimální domluvené množství nových fanoušků, které dle dohody můžeme v rámci možností filtrovat a lépe cílit.

Péče o profil

Vytvoření firemního, produktového, nebo komunitního profilu je pouze prvním krokem k vytvoření efektivního kanálů a zdroje potencionálních zákazníků. Tím druhým a daleko důležitějším je správa profilu, která obnáší pravidelné vkládání novinek a obsahu, které vyvolá reakce a zapojení komunity.

GOOGLE +

1372559085 10Sociální síť, která je v současnosti na druhém místě co do počtu aktivních uživatel a přestože se její současná verze spustila až v roce 2011, plány směle naznačují přebrat kormidlo v oblasti sdílení a propojení uživatel na internetu.
Stejně jako na Facebooku lze mimo vlastního profilu založit profil firemní, či založit tematickou skupinu.

Základem propojení jsou takzvané Kruhy, kam lze přidávat kontakty a s nimi sdílet témata dle nastavení.

Máte zájem rozšířit své informační kanály o Google+?

TWITTER

1372559156 twitter 02Přestože má Twitter v Čechách poměrně málo odběratelů, potenciál má obrovský. Myslíte-li to s propagací na sociálních sítích vážně, Twitter nesmí chybět.

Vytvoříme pro Vás Twitter účet a zajistíme domluvené množství "odběratelů". V případě zájmu zajistíme aktualizace od denních až po týdenní.

 

Sociální sítě


V případě zájmu o naše služby nás kontaktuje prostřednictvím přiloženého kontaktního formuláře, případně mailem, či telefonicky.

 

 

O nás

Firmam.cz sdružuje několik nezávislých subjektů poskytujících služby v oblasti internetového marketingu.

Samotný základ poskytovaných služeb byl postaven na výkonové internetové reklamě, postupem času se nabízené služby rozšířily výrobu webových stránek včetně grafických návrhů a tvorby webového designu

Více...

Rychlý kontakt

Chcete nás kontaktovat? Využijte možností níže nebo kontaktní formulář.

  • Václav Kujal
  • Adresa: Legionářů 374, Příbram
  • Tel: +420 777 820 247
  • Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.