Naše služby

Webdesign, Loga

webdesignNávrh grafiky a struktura webových stránek je jedním z hlavních faktorů, které rozhodnou o úspěchu a neúspěchu webové prezentace.

Navrhneme grafiku webových stránek s přihlédnutím na obsah a Corporate Identity tak, aby webové stránky zaujaly a zároveň strukturou splňovaly základní kritéria pro funkčnost a přehlednost poskytovaných informací. Samotný návrh jsme samozřejmě schopni realizovat, nebo předat v odpovídajících formátech pro následné zpracování.

RosenPharma

Dle grafického návrhu a požadavků na funkcionalitu webových stránek navrhneme systém administrace tak, aby splňoval maximální možné využití webové prezentace. Více informací o výrobě webových stránek naleznete na stránce výroba webových stránek.

Na webdesignu spolupracujeme s několika zkušenými grafiky (například www.filipsodomka.cz), tím se snažíme vyvarovat nebezpečí jednotvárného stylu.

Výroba Loga

Zakládáte novou firmu? Chcete změnit firemní identitu?

Čím jiným začít, než přípravou loga. Tím nejcennějším pro vás bude vždy firemní identita, schopnost utkvět v paměti široké veřejnosti. Spolupracujeme s mimořádně úspěšným týmem, který pod hlavičkou "DobréLogo" již více jak 18 let formuje tvář známých společností.

loga

Výroba letáků a reklamních tiskovin

Vyrobíme reklamní grafiku tak, aby "fungovala". V dnešní záplavě letáků a jiných reklamních tiskovin je stále těžší se odlišit, přitom právě osobitost je alfou a omegou a do je alfa a omega úspěchu. Připravíme pro vás jedinečnou a účinnou reklamní grafiku.

 

Responzivní webdesign

Optimalizace vašeho webu pro různá zařízení od klasického zobrazení na PC, až po mobilní telefony a tablety. V rámci návrhu designu webu lze poptat i návrh pro mobilní zařízení, není však součástí klasického návrhu designu webu.

responsivní-design

 


V případě zájmu o naše služby nás kontaktuje prostřednictvím přiloženého kontaktního formuláře, případně mailem, či telefonicky.