DŮLEŽITÉ INFORMACE

čtvrtek, 07 srpen 2014 07:20

Automatické tagování Skliku v betaverzi

Doslova revoluční změna, která usnadní práci správci PPC systémů a ulehčí následnou analýzu.

To co dlouhé roky trápilo snad všechny správce PPC systému na skliku a s čím se potýkal den co den bylo mechanické tagování. Dovolím si tvrdit, že takové tagování na úrovni klíčových slov dělal opravdu málokdo, rozhodně to nebylo pravidlo, možná se našli i tací, kteří netagovali vůbec.

Nyní je označkování stejně jednoduché jako u konkurenčního Googlu, naopak lze parametry ještě více do detailu nastavovat a pracovat s proměnnými. K aktivaci automatického tagování stačí přejít do nové záložky v nástrojích, povolit tagovaní a nastavit di parametry. Zde je třeba si upřesnit jednotlivá pole, pokud chcete, aby se v přehledech zobrazovali placené zdroje s skliku s původními názvy, musíte si z mechanicky vložené značky okopírovat tvar a ten vložit do příslušných názvů parametrů. Pokud tam necháte výchozí hodnotu, systém si hodnotu vytáhne z titulků, což nemusí korespondovat s původním nastavením. Změna hodnoty potom bude ve statistikách jako nová položka, což jistě nechcete.

tagovani

Po zvolení automatického tagování je zde ještě jedna nepříjemnost a to nutnost zbavit se veškerých ručně vložených parametrů. Ideální je to provést prostřednictvím exportu, v exportu smazat parametry a zpět naimportovat s volbou aktualizace.

celý článek si můžete přečíst na Blogku Skliku.

O nás

Firmam.cz sdružuje několik nezávislých subjektů poskytujících služby v oblasti internetového marketingu.

Samotný základ poskytovaných služeb byl postaven na výkonové internetové reklamě, postupem času se nabízené služby rozšířily výrobu webových stránek včetně grafických návrhů a tvorby webového designu

Více...

Rychlý kontakt

Chcete nás kontaktovat? Využijte možností níže nebo kontaktní formulář.

  • Václav Kujal
  • Adresa: Legionářů 374, Příbram
  • Tel: +420 777 820 247
  • Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.